Weź udział w zajęciach grupowych. Poznaj naszą ofertę!

Chcesz wziąć udział w zajęciach? – ZAPISZ SIĘ

Nie możesz przyjść? – ODWOŁAJ, by zwolnić miejsce dla innych.

Zapisów można dokonać poprzez system internetowy lub kontaktując się z recepcją.

HIIT

High Intense Interval Training to trening o dużej intensywności i pracy na wysokim tętnie. Co sprawia, że HIIT jest tak skuteczny? W przeciwieństwie do tradycyjnych treningów interwałowych starej szkoły, które przeplatają krótkie okresy maksymalnej intensywności z dłuższymi okresami odpoczynku, my odwracamy tę formułę do góry nogami. Zastępujemy tradycyjne ćwiczenia o umiarkowanej intensywności ćwiczeniami o tej maksymalnej i przeplatamy je krótkimi okresami odpoczynku.

Czy trening HIIT jest dla wszystkich?

Nie. Jeśli wciąż szukasz wymówek to nie jest trening dla Ciebie! Jeśli nie jesteś w stanie dać z siebie 100%. Jeśli pytasz, czy to będzie spokojny trening? Nie, nie będzie!

VSPINNING

Osiągaj rezultaty, spalaj kalorie i poprawiaj wytrzymałość swojego układu sercowo-naczyniowego. Nieważne czy jesteś początkującym czy też doświadczonym rowerzystą – możesz korzystać z tych zajęć, bo są one dostosowane do wszystkich poziomów zaawansowania! Instruktor dba o to, aby uczestnicy zajęć dobrze się bawili i jednocześnie mieli możliwość mierzenia się z coraz bardziej wymagającymi trasami. Dzięki temu możesz cały czas poprawiać swoje wyniki. Zajęcia obejmują m.in.: trening interwałowy, ćwiczenie siły, dzielone przejażdżki, wyścig i różne kombinacje tras. Będziesz mógł czerpać energię z interakcji z innymi ćwiczącymi, cieszyć się jazdą i fantastyczną muzyką. Jednocześnie Twój organizm będzie poddawany jednemu z najlepszych ćwiczeń wytrzymałościowych, a Ty będziesz współzawodniczył przede wszystkim sam ze sobą! Trenuj jak sportowiec, ścigaj się jak kolarz i odnajdź w sobie wewnętrznego mistrza!

 

TRX

To trening podczas którego wykorzystuje się masą własnego ciała i specjalny zestaw regulowanych polimerowych taśm w kształcie litery Y. Jego pomysłodawcą był były amerykański komandos Navy Seals, który poszukiwał optymalnej metody treningowej dla żołnierzy stacjonujących w bazach wojskowych na całym świecie. Podczas tego treningu za pomocą mięśni musisz pokonać siłę grawitacji i dźwigać ciężar swojego. Dzięki temu Twoje mięśnie równomiernie się rozwijają, bez obciążania stawów i kręgosłupa. Specyfika treningu powoduje, że pracę wykonuje jednocześnie wiele grup mięśni, w tym mięśnie głębokie, które odpowiadają za prawidłową postawę i stabilizację sylwetki. Uczestnicząc w zajęciach poprawisz swoją siłę, wytrzymałość, równowagę, minimalizując prawdopodobieństwo kontuzji oraz nadmiernego przeciążenia. TRX polecamy każdemu, niezależnie od stopnia jego zaawansowania. Kobiety wyszczuplą i ujędrnią sylwetkę, a mężczyźni wyrzeźbią mięśnie.

MUAY THAI

Muay Thai to sport walki charakteryzujący się uderzeniami łokciami i kolanami. W boksie tajskim kładzie się również szczególny nacisk na używanie niskich kopnięć okrężnych. Na zajęcia chodzą nie tylko osoby które są zafascynowane sztukami walki. Celem tych zajęć jest również lepsze ukształtowanie sylwetki, lepsza kondycja oraz rzeźbienie mięśni. W zakres zajęć oprócz nauki walki wchodzi kompleksowy zestaw ćwiczeń mający zadbać o kondycję oraz mięśnie. Poleca się go szczególnie osobom, które chcą szybko schudnąć i jednocześnie zadbać o swoją tężyznę fizyczną. Pomaga również w rozwoju wytrzymałości oraz zwinności.

V POWER HIT

To zajęcia o zmiennej intensywności, nastawione na wzmocnienie całego ciała i poprawę sylwetki, zakończone krótkim hiitem. Obciążenia I tempo dobierane są indywidualnie, dlatego zajęcia są dobre zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych

FIT BELLY

Podczas tych zajęć skupiamy się na spaleniu tkanki tłuszczowej oraz wzroście wytrzymałości cała, a także poprawie koordynacji ruchowej.

V CIRCUIT

Zajęcia o charakterze wytrzymałościowo – siłowym, prowadzone w formie obwodów stacyjnych z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, a także sprzętów takich jak np: kettelbell, TRX, corebag, sztangi. Ze względu na intensywność i zaawansowany rodzaj ćwiczeń trening ten dedykowany jest osobom aktywnych sportowo.

ALL BODY TRAINING

To rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest ogólnie wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej. Trening polega na wykonywaniu ruchów, podobnych to tych wykonywanych w codziennym życiu, jednak w szybszym tempie i z wieloma powtórzeniami. Niezwykle istotna jest w tym treningu różnorodności ruchów, w czym pomagają dodatkowe przedmioty takie, jak: ciężarki, piłki lekarskie, taśmy, gumy, worki bułgarskie, stepy, bosu. Dzięki tego typu zajęciom zmniejsza się ryzyko urazów podczas wykonywania codziennych czynności i pozwala nam to poruszać się pewniej i wydajniej. Trening poprawi Twoją gibkość i koordynację, zwiększy ogólną wydolność organizmu i poprawi krążenie krwi. Bardzo ważną zaletą tej formy ćwiczeń jest również wzmacnianie często zaniedbywanych przez nas mięśni głębokich. Mięśnie te odpowiadają za utrzymanie prawidłowej postawy i zapobiegają występowaniu bólów kręgosłupa.

FAT BURN

Fat burn to zajęcia wzmacniające połączone z rozciąganiem. Działają głównie na dolne partie ciała: brzuch, biodra, uda, pośladki. Mają charakter aerobowy (tlenowy) – podczas treningu rozgrzejesz całe ciało, wzmocnisz układ oddechowy i krążenia oraz poprawisz koordynację ruchową.

KETTLEBELL

To zajęcia z użyciem narzędzia treningowego zwanego potocznie czajnikiem, będącym ciężarem w formie kuli z uchwytem. Dzięki skalowaniu ciężkości kettle doskonale sprawdzą się niemalże u każdego – zarówno u początkujących jak i tych, którzy są już zaprawieni w treningach. Są one łatwiejsze w użyciu niż tradycyjne hantle, a przy tym dają lepsze efekty w krótszym czasie. Wszystko to przez umieszczeniu środka ciężkości w kuli, co wymaga od trenującego wzmożonego wysiłku przy każdym ruchu. Zmuszamy w ten sposób do pracy niemal całe ciało. Zajęcia mają charakter kompleksowy – łączymy wysiłek siłowy i elementy aerobowe, angażujemy kilka partii mięśni, co ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnia stawy, a także poprawia motorykę.

 

SALSATION®

Jest najszybciej rozwijającym się w Europie programem łączącym prawdziwy taniec z elementami treningu funkcjonalnego. Program kładzie nacisk głównie na liryczną ekspresję, muzykalność oraz na to jak funkcjonuje ludzkie ciało. Trening funkcjonalny, którego elementy są wykorzystywane podczas zajęć, pomaga podnieść na wyższy poziom sprawność fizyczną, czyli wydolność oddechową, gibkość oraz wytrzymałość i siłę mięśni. Każda choreografia wykonywana podczas zajęć zawiera ćwiczenia wykorzystujące cztery filary ludzkiej mobilności: lokomocję, zmianę poziomu środka ciężkości ciała, odpychanie i przyciąganie oraz rotację. SALSATION® powstało z połączenia słów „salsa” i „sensation”. Wbrew pozorom, pierwszy człon nazwy nie oznacza wcale nazwy kubańskiego tańca, lecz odpowiada hiszpańskiemu słowu „sos” – bo SALSATION®

 

V PUMP

To zajęcia ze sztangami. Są one szczególnie polecane tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę w świecie sprawności fizycznej, jako że to właśnie tu nauczysz się właściwych technik i podstawowych ruchów związanych z podnoszeniem ciężarów. Jako że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, mogą z nich skorzystać także uczestnicy z większym doświadczeniem w ćwiczeniach siłowych. Na zajęciach będą oni mogli poznać zasady poprawnego wykonywania ćwiczeń siłowych na różne grupy mięśni. Zajęciom towarzyszy motywacyjna muzyka, która sprawi, że Twoje serce zabije szybciej! Wszystko po to, żeby stworzyć przyjazne środowisko do pracy nad budowaniem wytrzymałości mięśniowej.

 

JOGA

Termin ten pochodzi od sanskryckiego słowa oznaczającego „zjednoczenie”. Joga to duchowa i ascetyczna dyscyplina, która łączy w sobie prostą kontrolę oddechu, medytację i przyjęcie konkretnych postaw ciała. Jest ona powszechnie praktykowana dla zdrowia i relaksu. Regularny trening jogi pomaga przekształcić zarówno umysł, jak i ciało, co w ostatecznym rachunku przyczynia się do znalezienia wewnętrznego spokoju, poprawiając przy tym równowagę i stabilność, oraz dając Ci poczucie bycia silniejszym i bardziej skupionym. Na naszych zajęciach będziesz mógł odkryć wiele różnych odmian jogi.

Jedną z nich jest HATHA JOGI – która jest doskonałą formą relaksu, ale i wzmocnienia oraz uelastycznia ciała. Poranne zajęcia dodadzą energii na cały dzień, a popołudniowe i wieczorne pozwolą zregenerować ciało i umysł.

Natomiast zajęcia z CHILL OUT JOGI dedykowane są szczególnie osobom z siedzącym trybem pracy, które cierpią na bóle szyi i barków. Podczas zajęć rozluźnisz napięcia w obszarze karku, wzmocnisz kręgosłup i obręcz barkową, a także przyjemnie zregenerujesz ciało po całym dniu pracy.

 

POWER MOMS

Jest formą fitnessu z nurtu Body and Mind. Należy do treningów funkcjonalnych, inspirowanych jogą, zawierających ćwiczenia terapeutyczne, oddechowe, medytację w ruchu. Jest treningiem holistycznym, oddziałuje zarówno na ciało jaki i umysł. Podczas zajęć skupiamy się na własnej pracy, słuchamy swojego ciała, odnajdujemy psychiczną i fizyczną harmonię i równowagę. bodyART opiera się na teorii Yin&Yang oraz teorii 5-ciu żywiołów, która gwarantuje swobodny przepływ energii. Podczas zajęć kładziemy nacisk na określony zakres: funkcjonalny, terapeutyczny lub samo oddychanie i relaksację. Po opanowaniu podstaw, zachowana różnorodność wykonywanych ćwiczeń pozwala udoskonalić naszą siłę, wytrzymałość, gibkość, zwiększa mobilność naszego ciała. Ponad

 

PILATES

To sposób na to, by lepiej poczuć się w swoim ciele. Praca z oddechem i mięśniami głębokimi powoduje poprawę stabilizacji i odciąża przemęczony kręgosłup. Świadomy oddech pozwoli na rozluźnienie spiętych mięśni maltretowanych przez codzienny stres. Ćwiczenia koordynacyjne pobudzą obie półkule i poprawią jakość ruchu. Elementy równoważne przyczynią się do większej pracy mięśni. Pilates to świadoma

 

GARCIE GARAGE SAMOOBRONA DLA KOBIET

kompleksowy program przeciwko napaści seksualnej dla kobiet oparty na Brazylijskim Jiu-jitsu, gdzie nauczysz się jak bronić się przed napastnikiem. Techniki obejmują zakres od werbalnej deeskalacji i strategii wyznaczania granic, aż po techniki użycia siły.

BOOTY BURN

Booty Burn to zajęcia zaprojektowane specjalnie dla kobiet. Ćwiczenia te pomagają kształtować nasze ciało, sylwetkę oraz rzeźbi wspaniałe kształty.

STRETCH & MOBILITY

To zajęcia mające na celu rozciągnięcie i rozluźnianie wszystkich grup mięśniowych. Jest naturalnym systemem ćwiczeń, który zaczerpnięto z obserwacji zwierząt łownych. Ruchy należy wykonywać dokładnie i powoli. Do zalet stretchingu zaliczyć można przede wszystkim eliminowanie napięcia mięśniowego, zwiększanie elastyczności, poprawę gibkości i ruchomości w stawach. Stretching to nieodłączna cześć każdego treningu, a także świetny sposób na odprężenie oraz relaks dla ciała i ducha.

ZUMBA

To kompletny, licencjonowany program treningowy, zawierający wszystkie elementy fitnessu: cardio, pracę mięśni, równowagę i gibkość. Choreografie inspirowane są głównie tańcami latynoskimi, ale także tańcem brzucha.

HIPHOP

Hip-hop zaliczany jest do Street Dance, czyli tańców ulicznych, i powstał na ulicach Nowego Jorku. Dzieli się na różne odmiany, np. oldschool, new style, new age, freestyle, co czyni go wyjątkowo różnorodnym, a każdy miłośnik tańca znajdzie w nim coś dla siebie.

BT

To ćwiczenia wzmacniające i kształtujące partie ciała, takie jak brzuch, uda i pośladki. Trening polega na uelastycznieniu i wzmocnieniu mięśni oraz nadaniu im wymarzonego kształtu.

Po zajęciach proponujemy sesję w himalajskiej grocie solnej albo saunie!
Już dziś zapisz się na zajęcia!