Aktywność fizyczna jest czymś niezwykle istotnym w rozwoju dziecka, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę JUNIOR!

KIDS DANCE

Zajęcia te pomogą Twojemu dziecku w opanowaniu podstaw tańca towarzyskiego. Ćwiczenia wykonywane podczas zajęć pozytywnie wpłyną na kształtowanie sylwetki oraz kondycję. Dodatkowo poprawie ulegnie koordynacja wzrokowo ruchowa, której ćwiczenie przynosi efekty w każdej innej dyscyplinie sportowej. Umiejętność tańczenia walca, samby czy jiva z pewnością zaowocuje w późniejszym życiu.

GRACIE GARAGE JIU-JITSU

Seria strategii i 36 technik budowania pewności siebie, asertywności, unikania stawania się ofiarą, obrony przed atakami oraz nauka technik nieuderzeniowych, aby zmusić dużo większego i silniejszego oprawcę do poddania się oraz zmuszenie go do zgody na prośbę zaprzestania szykanowania — bez podawania poważnych obrażeń dla napastnika. Zajęcia dedykowane zarówno chłopcom jak dziewczynkom w wieku 9-14 lat.

HIP-HOP JUNIOR

Specjalne zajęcia przeznaczone dla dzieci, pod opieką wykwalifikowanego instruktora. Świetne zajęcia taneczne, które bawią i uczą.
Możliwość korzystania z zajęć w danej grupie wiekowej. Karnet uprawnia do korzystania z zajęć Hip Hop dla dzieci w ciągu 30 dni za jedynie 119 zł.

OGÓLNOROZWOJOWE ZAJĘCIA DLA DZIECI

To zajęcia, na których wzmacniane są mięśnie posturalne (głównie pośladków, brzucha i pleców), obejmują także mobilizację poszczególnych odcinków kręgosłupa, wzmocnienie i uelastycznienie gorsetu mięśni przykręgosłupowych. Trening nastawiony na profilaktykę bólów związanych z przeciążeniami aparatu ruchu oraz kształtowanie prawidłowej postawy. Pomaga zapewnić prawidłowy rozwój postawy i zdrowia kręgosłupa.

Po zajęciach proponujemy sesję w himalajskiej grocie solnej dla dzieci i rodziców!
Już dziś zapisz swoje dziecko na zajęcia!