Unikatowa platforma treningu online ZALOGUJ!

The Journey to nasza najnowocześniejsza platforma treningu online, która umożliwia dokonywanie pomiarów, monitorowanie i poprawę wydolności fizycznej bez względu na grupę wiekową i poziom.
R

Dostęp dla Klubowiczów


R

Zaawansowane wskazówki trenerów personalnych pozwalające zmaksymalizować potencjał Twojej sprawności fizycznej


R

Szeroka wiedza specjalistyczna i wsparcie dla klientów w ramach progresywnych programów treningowych


R

Tutoriale wideo z ćwiczeniami dostępne online


R

Szeroki wybór programów ćwiczeń możliwych do dostosowania


R

Ogólna ocena kondycji i postępów


R

Spersonalizowane plany ćwiczeń, ułożone dzięki kilku kliknięciom


R

Więcej dostępnego czasu trenerów personalnych, aby obsłużyć większą ilość klientów.


The Journey to narzędzie służące naszym Klubowiczom i trenerom osobistym, gwarantujące jeszcze skuteczniejszą przemianę stylu życia. W każdym treningu uwzględnione jest “ryzyko i korzyści” – naszym celem jest minimalizacja ryzyka i maksymalizacja korzyści poprzez inteligentniejszy, ale nie cięższy trening.
Dzięki platformie, zamiast sprzedawać krótkoterminowe plany sesji, oferujemy dostęp do specjalistycznej wiedzy treningowej w ramach przystępnego miesięcznego abonamentu. Pragniemy pomóc naszym klientom w profesjonalny sposób rozwijać się i osiągać wyznaczone cele zdrowotne i kondycyjne, podchodząc do nich w sposób indywidualny, z uwzględnieniem ich potrzeb i planów.
The Journey została stworzona po to, by służyć poprawie kondycji i osiąganiu wymarzonych rezultatów. Nasze oceny i spersonalizowane plany są przygotowywane w oparciu o wyjątkową formułę fitness, która koncentruje się na pracy nad podstawowymi elementami takimi jak siła, stabilność, postura i sprawność ruchowa, a także pomaga naszym klientom budować siłę, wytrzymałość, sprawność i elastyczność. Platforma jest pomocna w procesie poprawy kondycji i samopoczucia naszych klientów tak, aby odpowiednio do swoich możliwości mogli pracować nad zwiększaniem poczucia pewności, jednocześnie minimalizując ryzyko urazów.

NARZĘDZIE FITNESS MOT

Dzięki narzędziu fitness MOT dostępnym w ramach Platformy The Journey nasi trenerzy uzyskują niezwykle cenne informacje i wgląd w mocne i słabe strony naszych klientów. Na starcie dokonuje się pomiarów poszczególnych komponentów fitnessowych, w ten sposób tworząc podstawy do monitorowania przyszłych postępów.

SPERSONALIZOWANE PLANY ĆWICZEŃ

W oparciu o wyniki Fitness MOT automatycznie generowane są plany indywidualne zawierające m.in. materiały video pokazujące technikę, częstotliwość oraz stopień intensywności Za pomocą zaledwie kilku kliknięć jesteśmy w stanie stworzyć dla każdego klienta produkt w pełni spersonalizowany w czasie krótszym o połowę.

DANE Z HISTORII

Śledzenie postępów klienta nie nastręcza kłopotów dzięki prowadzonej historii z wykorzystaniem dokładnych danych pomiarowych i danych dotyczących jego osiągnięć. Osiągnięcia przedstawione w formie wizualnej stanowią doskonałą motywację w pracy nad kondycją. Nasi klienci mogą realizować swoje plany ćwiczeń we własnym tempie, co oznacza, że nasi trenerzy, mając wgląd w historię, mogą spotkać się z nimi kontrolnie raz w miesiącu.

INSPIRUJ INNYCH DO POPRAWY KONDYCJI

Każdy klient jest inny. Platforma The Journey zachęca do wyruszenia we własną drogę ku poprawie kondycji i zdrowia, umożliwiając wybór indywidualnych celów i z myślą o długotrwałych efektach. Plany ćwiczeń są pięciofazowe, co oznacza, iż jest w nich miejsce na uwzględnienie wszystkich grup wiekowych i umiejętności naszych Klubowiczów, dzięki czemu jesteśmy w stanie pielęgnować długofalowe relacje.

Po dołączeniu do Vitality Boutique otrzymasz powitalny e-mail z indywidualnym linkiem do kwestionariusza The Journey. Kliknij w link i postępuj zgodnie z instrukcjami online. Zebrane w ten sposób ważne informacje pozwolą nam ocenić i przygotować odpowiedni program uwzględniający Twoje indywidualne warunki, możliwości, kondycję i cele zdrowotne, jeszcze przed pierwszą wizytą w Klubie – w ten sposób Twoja podróż rozpocznie się we właściwym kierunku.