Jednym z najważniejszych czynników łagodzących wpływ wieku i umożliwiających tzw. pomyślne starzenie się jest regularna aktywność ruchowa. Systematyczne ćwiczenia poprawiają krążenie, sprawność ruchową, a co za tym idzie także samopoczucie. Zajęcia pod czujnym okiem trenera mogą służyć prewencyjnie w leczeniu wielu chorób, a także spełniać rolę rehabilitacji.

W Vitality Boutique otwieramy się na seniorów! Specjalnie dla nich przygotowaliśmy dedykowany program zajęć oraz specjalną ofertę.

Członkostwo SENIOR dedykowane jest osobom po 60 roku życia.

PILATES SENIOR

Zajęcia o spokojnym charakterze, prowadzone przez fizjoterapeutkę. Ich zadaniem jest wzmocnienie mięśni głębokich, odpowiedzialnych za stabilizację, która jest niezbędna dla przeciążonego kręgosłupa. Kolejnym celem jest praca nad koordynacją i równowagą, które wraz z wiekiem ulegają pogorszeniu. Nauka świadomości ciała i pracy z oddechem przyniesie lepsze samopoczucie. Zajęcia szczególnie polecane dla osób z bólami kręgosłupa oraz stawów obwodowych, jak również tym, którzy chcą im zapobiec.

ACTIVE SENIOR GYM

To zajęcia ukierunkowane na poprawę ogólnego stanu zdrowia. Zaczynają się od rozgrzewki, następnie przechodzą do ćwiczeń ogólnorozwojowych, wzmacniających i kształtujących całą sylwetkę. Trenerzy dokładnie prezentują zasady wykorzystywania w treningu maszyn znajdujących się w naszym Klubie. Intensywność zajęć dostosowana do możliwości ćwiczących. Podczas zajęć uaktywnisz wszystkie partie mięśni, poprawisz swoje samopoczucie oraz zyskasz pozytywną energię na kolejne dni.

Po zajęciach proponujemy sesję w himalajskiej grocie solnej.

Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić dla swoich rodziców i dziadków to zaktywizować ich i podarować im Członkostwo!