MATEUSZ LICHOŃ

KIM JESTEM: Jestem pasjonatą aktywności ruchowej, człowiekiem otwartym na potrzeby innych. Służę pomocą i wiedzą wszystkim, którzy chcą zaszczepić w sobie pasję do bycia aktywnym.

SPORT W MOIM ŻYCIU: Jako absolwent Akademii Wychowania Fizycznego jestem naturalnie związany z aktywnością sportową. Studia zaowocowały nabyciem fachowej wiedzy dotyczącej różnych dziedzin funkcjonowania człowieka, takich jak anatomia, fizjologia, biomechanika, korekcja wad postawy. Głównym nurtem moich zainteresowań stała się również gimnastyka oraz snowboard. Kształcenie nie kończy się tylko na studiach, ponieważ by być specjalistą w swoim fachu trzeba nieustannie się rozwijać. Szkolenia z zakresu gimnastyki sportowej, treningu funkcjonalnego, kulturystki, TRX sprawiły, że stałem się bardziej wszechstronny w mojej pasji bycia aktywnym. Jako dyplomowany trener personalny, ekspert do spraw żywienia i suplementacji, instruktor snowboardu, żeglarz jachtowy, organizator wycieczek sportowych staram się zaszczepić pasje w każdym kto chce otworzyć się na nowe możliwości. Zainteresowanie sportem nie kończy się u mnie tylko na siłowni, bieżni, czy salkach treningowych. Uważam, że aktywność fizyczna to sposób na życie, możliwość ciągłego doskonalenia siebie. Im lepszą masz formę tym wzrasta poczucie niezależności i pewności siebie.

ZRÓBMY TO RAZEM: Moją rolą jako trenera specjalisty jest pokazanie Ci różnych ścieżek rozwoju. Pokonywanie swoich barier jest często trudne ale daje najwięcej satysfakcji. Gwarantuje Ci indywidualne podejście, w pełni dopasowane do Ciebie treningi oraz zapał do pracy i przede wszystkim jakość, która przełoży się na osiąganie celów. Jednak to Ty podejmiesz najważniejszą decyzję, by zrobić pierwszy, krok i zapisać się na trening.

ZNAJDZIESZ MNIE: Najczęściej można mnie spotkać w strefie funkcjonalnej, gdzie prowadzę zajęcia Calisthenics oraz TRX. Wszystkich, którzy chcieliby spróbować treningu wykorzystującego własną masę ciała, poprawiającego funkcjonowanie układu krwionośnego oraz kształtującego mięśnie, równowagę, zwinność oraz koordynację serdecznie zapraszam na zajęcia.

A tych, którzy mają problemy z kręgosłupem lub chcą wzmocnić mięśnie posturalne, zapraszam na zajęcia VSPINE.

W ŻYCIU NAJBARDZIEJ KOCHAM: Swoją żonę, mocny trening, dobry film, muzykę, jedzenie.