JOGA

Termin ten pochodzi od sanskryckiego słowa oznaczającego „zjednoczenie”. Joga to duchowa i ascetyczna dyscyplina, która łączy w sobie prostą kontrolę oddechu, medytację i przyjęcie konkretnych postaw ciała. Jest ona powszechnie praktykowana dla zdrowia i relaksu. Regularny trening jogi pomaga przekształcić zarówno umysł, jak i ciało, co w ostatecznym rachunku przyczynia się do znalezienia wewnętrznego spokoju, poprawiając przy tym równowagę i stabilność, oraz dając Ci poczucie bycia silniejszym i bardziej skupionym. Na naszych zajęciach będziesz mógł odkryć wiele różnych odmian jogi.

Jedną z nich jest HATHA JOGI – która jest doskonałą formą relaksu, ale i wzmocnienia oraz uelastycznia ciała. Poranne zajęcia dodadzą energii na cały dzień, a popołudniowe i wieczorne pozwolą zregenerować ciało i umysł.

Natomiast zajęcia z CHILL OUT JOGI dedykowane są szczególnie osobom z siedzącym trybem pracy, które cierpią na bóle szyi i barków. Podczas zajęć rozluźnisz napięcia w obszarze karku, wzmocnisz kręgosłup i obręcz barkową, a także przyjemnie zregenerujesz ciało po całym dniu pracy.