Wybierasz się na pierwszy trening w Vitality Boutique? Przygotowaliśmy dla Ciebie listę niezbędników!

Co warto mieć ze sobą:

Obuwie zamienne – wygodne, czyste, sportowe.

Strój sportowy – dający Ci pełną swobodę ruchów.

Mały ręcznik – przyda się do otarcia czoła, położenia na siedzisku maszyn czy macie.

Woda – możesz kupić ją w naszym fitbarze, ale jeśli masz swoją ulubioną to możesz zabrać ją ze sobą.

Przekąska do zjedzenia po treningu – możesz wybrać jedną z naszych zdrowych przekąsek lub przynieść ze sobą np. banana.

Ręcznik kąpielowy – by wziąć prysznic po intensywnym treningu. Pod prysznicami znajdziesz żel do kąpieli, ale możesz zabrać ze sobą swój ulubiony. Jeśli wybierasz się na saunę to zabierz jeszcze jeden suchy ręcznik, którym się owiniesz podczas pobytu tam.

Klapki – przydadzą się pod prysznicem, w drodze do sauny, czy podczas pobytu a grocie solnej.

O czym pamiętać:

Nie najadaj się przed treningiem, by nie zrobiło Ci się niedobrze podczas ćwiczeń, ale też nie przychodź z pustym żołądkiem, by nie zasłabnąć. Zjedz odpowiednio wcześniej.

Nie bój się pytać – nasi trenerzy są do Twojej dyspozycji. Jeśli potrzebujesz porady lub konsultacji, nie wiesz dokładnie co zrobić, by osiągnąć efekty o jakich marzysz, chcesz wiedzieć jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia na poszczególnych maszynach – znajdź naszego trenera, a on na pewno Ci pomoże!

Dobierz idealne zajęcia dla siebie – skonsultuj się z naszym zespołem, który dobierze zajęcia do Twoich predyspozycji i potrzeb oraz podpowie, gdzie się one odbywają.

Nie przeforsowuj się – jeśli to Twoja pierwsza aktywność od dłuższego czasu, zacznij na spokojnie, bo przecież nie od razu Rzym zbudowano. Jeśli już podczas pierwszego treningu przesadzisz z intensywnością możesz się później zniechęcić i trudno będzie wykrzesać z siebie motywacje do dalszych ćwiczeń.

Nie spiesz się – ćwiczenia wykonuj powoli i dokładnie! Nie zwracaj uwagi na innych – to Twój trening i Ty się tu liczysz!

Przygotuj się na zakwasy – na pewno się pojawią się po efektywnym treningu. Nie są niczym złym – przecież po to tu jesteś, by trochę się zmęczyć i rozbudzić swoje mięśnie.