Buduj sukces swojej firmy, dzięki wsparciu realizacji celów swoich współpracowników!

Przekonaj się, jak wiele w firmie może zdziałać promocja aktywnego stylu życia. Podaruj zastrzyk pozytywnej energii zespołowi – motywuj, inspiruj, angażuj. Poznaj Vitality Boutique i wybierz program członkowski, który idealnie wpasuje się w potrzeby Twojej firmy oraz Twoich pracowników.

 

PROPOZYCJE DLA TWOJEJ FIRMY:

 

Preferencyjne warunki cenowe dla grup

Czasem samodzielnie trudno jest się zmotywować do przyjścia na trening. Gdy mamy obok siebie znajomą osobę jest zdecydowanie lepiej – wzajemne wsparcie, a czasem nawet rywalizacja są doskonałym motorem napędowym.

Aktywność sportowa pracowników to nie tylko bonus dla nich samych, ale również dla Ciebie i Twojej firmy, ponieważ jak pokazują badania, osoby trenujące zaledwie raz w tygodniu rzadziej sięgają po zwolnienia lekarskie, a ich efektywność wzrasta. Firmy, w których zauważalna jest nawet niewielka absencja wydają na koszty z nią związane kilka tysięcy rocznie w przeliczeniu na jednego pracownika. Środki te można wykorzystać rozsądniej podnosząc dodatkowo poziom zadowolenia współpracowników i zwiększając ich motywację.

Znając te realia wychodzimy na wprost oczekiwaniom firm, przygotowując dla nich indywidualne propozycje. Nie ukrywamy jednak, że im większą ilość członków Twojego zespołu uda Ci się zmotywować do regularnych treningów, tym korzystniejszą ofertę będziemy mogli dla Was przygotować.

Zajęcia grupowe fitness dla grup zamkniętych

 

Zajęcia grupowe potrafią być nie tylko doskonałym sposobem na poprawę kondycji, ale też integrację i rozwój zespołu. Czas spędzony aktywnie na sali fitness wraz ze współpracownikami zaowocuje lepszym samopoczuciem i atmosferą w pracy.

Specjalnie dla Was zorganizujemy zajęcia grupowe dla grup zamkniętych. Będzie to czas dedykowany jedynie Waszej firmie, dzięki czemu nauczycie się współpracy i zdrowej rywalizacji. Dzięki dopasowaniu poziomu zaawansowania i wiedzy trenera, zajęcia będą doskonałą formą aktywności dla każdego członka zespołu. Zajęcia tego typu mogą odbywać się cyklicznie lub być jednorazową formą team buildingu.

Proponujemy zajęcia wzmacniające (np. TRX, Shape, Pump), taneczne (Zumba Brasil, Latino), redukującą tkankę tłuszczową (np. Spinning, HIIT), mentalne (np. Pilates, Joga). Pełną ofertę zajęć wraz z opisami można odnaleźć na naszej stronie.

 

Aktywność sportowa dla firm na terenie Klubu
lub w wybranym przez Ciebie miejscu

Trenerzy Vitality Boutique elastycznie odpowiedzą na Wasze potrzeby. Możemy przygotowy event – np. zawody, gry integracyjne – które zorganizujemy w naszym Klubie, siedzibie Twojej formy lub dowolnie wskazanym miejscu. Formuła wydarzenia będzie zależna w pełni od Twoich preferencji.

 Wspólna aktywność zintegruje zespół, będzie odskocznią od codziennych zadań. Sportowy event może być pierwszym krokiem do regularnych treningów i zmian w życiu poszczególnych osób, które być może na co dzień prowadzą jedynie siedzący tryb życia i do tej pory nie połknęły jeszcze bakcyla sportu.

 

DLA CIEBIE LICZĄ SIĘ LICZBY?

 

W 2014 roku na zwolnieniu lekarskim Polacy przebywali 212 milionów dni, co wygenerowało koszty 13,5 mld zł. W 2015 roku absencja chorobowa trwała już 266 milionów dni generując koszt prawie 17 mld zł. Liczba ta w kolejnych latach wzrastała. *

Z powodu samych tylko zaburzeń psychicznych Polacy wzięli w pierwszym półroczu 2016 r. 9,5 mln dni wolnych od pracy.

Firmy, w których absencja kształtuje się na średnim poziomie około 5 proc., wydają na koszty z nią związane nawet od 3 do 4,5 tys. zł. rocznie w przeliczeniu na jednego pracownika. Jeśli firma zatrudniająca przeciętnie 300 osób ma 10-procentową absencję chorobową, to w ciągu miesiąca nie pracuje w niej 30 osób, a firmę kosztuje to ok. 60 tys. zł zasiłku chorobowego. Jakie jednak dokładnie są koszty absencji – nie wiadomo, bo nie można ich w pełni oszacować. Można posługiwać się danymi GUS, ZUS lub Eurostatu, ale nie uwzględniają one kosztów rekrutacji lub przeszkolenia nowych pracowników zastępujących na danym stanowisku chorych kolegów, kosztów zlecenia wykonania określonych produktów lub usług na zewnątrz, kosztów wynikających z opóźnionej lub niewykonanej pracy czy obsługi administracyjnej zwolnień.**

 

Przyczyny absencji: 

  • 14,7 dni absencji ogółem w skali roku – choroby układu kostno-stawowego, mięśniowego i tkanki łącznej **
  • 12,8 % choroby układu oddechowego **
  • 8,5 % choroby układu nerwowego **
  • 20 dni absencji w roku powoduje stres ***

 

Najwięcej, bo prawie 30 % wszystkich nieobecności chorobowych dotyczy osób miedzy 30 a 39 rokiem życia. Za ten wynik odpowiadają przede wszystkim panie. Panowie chorują rzadziej i głównie między 50 a 59 rokiem życia.

 Dla odmiany, osoby trenujące zaledwie raz w tygodniu o 27% rzadziej sięgają po zwolnienia lekarskie, a ich efektywność wzrasta o 12,5%.

*źródło: ZUS
** źródło: Conperio

*** źródło: Eurostat

9 + 13 =