Witaj w Vitality Boutique Fitness!

 

Jedynym tego typu butikowym klubie fitness. Wyróżnia nas limitowana liczba Klubowiczów i co za tym idzie, indywidualne podejście do każdego z nich.

Vitality Boutique oferuje dostęp do obiektu najwyższej klasy z jeszcze wyższym poziomem obsługi i sprzętu. Jesteśmy dumni z naszej pasji oraz naszego klubu, dlatego zobowiązujemy się przez cały czas zapewniać doskonale utrzymany, nowoczesny i profesjonalnie prowadzony obiekt. Korzystamy z najnowszego sprzętu wyprodukowanego przez czołowych producentów, który został zaaranżowany w sposób przemyślany oraz intuicyjny, w starannie zaprojektowanym w tym celu otoczeniu. Wnętrza obiektu zostały wykończone w kunsztownym stylu.

KLIKNIJ PONIŻEJ I WYBIERZ SIĘ NA WIRTUALNY SPACER PO NASZYM KLUBIE

 

 

 

Nasza kadra to wyjątkowi trenerzy, którzy kształcili się zarówno w kraju jak i za granicą. Nie tylko sami wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, ale też jako master trenerzy uczą innych. Na pierwszym miejscu w ich codziennej pracy znajduje się zdrowie i dobre samopoczucie naszych Klubowiczów. Stawiamy na indywidualne podejście, dlatego dzięki The Journey – naszej najnowocześniejsza platformie, stworzonej na potrzeby treningu personalnego, tworzymy indywidualne profile Członków naszego Klubu i zupełnie za darmo dopasowujemy dla nich spersonalizowane i ciągle rozwijane programy ćwiczeń, wraz z nieustannie postępującymi 90’cio dniowymi okresami transformacji, właściwymi dla ich celów, potrzeb oraz rozwoju.

 

Wiążemy rezultaty ze zdrowiem, odżywianiem i aktywnością fizyczną.

Ponieważ koncentrujemy się głównie na zmianie stylu życia i poprawie wszystkich obszarów zdrowia, kondycji i samopoczucia, stale wprowadzamy innowacje i eksperymentujemy tak, aby móc spełniać indywidualne potrzeby naszych klientów.

Ustaliliśmy górną granicę liczby członków po to, aby uniknąć przepełnienia Klubu, żeby nasi Członkowie zawsze mogli odczuwać przyjazną atmosferę małej wspólnoty oraz liczyć na czas i uwagę trenerów.

Jesteśmy tu, by rozwijać system, zainspirować branżę i zrewolucjonizować działalność w tym obszarze. Nie chcemy podążać utartymi ścieżkami, lubimy łamać schematy, oferować coś rzeczywiście możliwego do osiągnięcia, chcemy pozostać wierni naszej pasji. Wierzymy, że z bólu także można czerpać przyjemność, a wyciskaniu siódmych potów może towarzyszyć uśmiech.