Witaj w Vitality Boutique Fitness!

Jedynym tego typu butikowym klubie fitness. Wyróżnia nas limitowana liczba Klubowiczów i co za tym idzie, indywidualne podejście do każdego z nich.

Vitality Boutique oferuje dostęp do obiektu najwyższej klasy z jeszcze wyższym poziomem obsługi i sprzętu. Jesteśmy dumni z naszej pasji oraz naszego klubu, dlatego zobowiązujemy się przez cały czas zapewniać doskonale utrzymany, nowoczesny i profesjonalnie prowadzony obiekt. Korzystamy z najnowszego sprzętu wyprodukowanego przez czołowych producentów, który został zaaranżowany w sposób przemyślany oraz intuicyjny, w starannie zaprojektowanym w tym celu otoczeniu. Wnętrza obiektu zostały wykończone w kunsztownym stylu.

Nasze wieloletnie doświadczenie jako przedsiębiorców, a także miłośników i specjalistów w dziedzinie fitnessu, pozwoliło nam przeanalizować słabe i mocne strony komercyjnych klubów i branży fitness. Wyciągnęliśmy dogłębne wnioski i na tej postawie tworzymy wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa. Vitality Boutique to klub o limitowanej liczbie członków, skupiony na stworzeniu wyjątkowego miejsca, w którym nawet podczas godzin szczytu nie dojdzie do sytuacji, w której przestrzenie są przepełnione. To daje naszym Klubowiczom komfort i pozwala na pełne wykorzystanie naszego obiektu. Jeśli połączymy to z luksusowym designem, funkcjonalnością przestrzeni, doświadczeniem w procesach operacyjnych, kadrą szkoloną międzynarodowo oraz ogromną dawką energii – wierzymy, że otrzymujemy przepis na sukces w realizacji obietnic, jakimi są inspirujące przemiany życia.

Wiążemy rezultaty ze zdrowiem, odżywianiem i aktywnością fizyczną.

Ponieważ koncentrujemy się głównie na zmianie stylu życia i poprawie wszystkich obszarów zdrowia, kondycji i samopoczucia, stale wprowadzamy innowacje i eksperymentujemy tak, aby móc spełniać indywidualne potrzeby naszych klientów.

Ustaliliśmy górną granicę liczby członków po to, aby uniknąć przepełnienia Klubu, żeby nasi Członkowie zawsze mogli odczuwać przyjazną atmosferę małej wspólnoty oraz liczyć na czas i uwagę trenerów.

Jesteśmy tu, by rozwijać system, zainspirować branżę i zrewolucjonizować działalność w tym obszarze. Nie chcemy podążać utartymi ścieżkami, lubimy łamać schematy, oferować coś rzeczywiście możliwego do osiągnięcia, chcemy pozostać wierni naszej pasji. Wierzymy, że z bólu także można czerpać przyjemność, a wyciskaniu siódmych potów może towarzyszyć uśmiech.