Aktywność fizyczna jest czymś niezwykle istotnym w rozwoju dziecka, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę JUNIOR!

KIDS DANCE

Zajęcia te pomogą Twojemu dziecku w opanowaniu podstaw tańca towarzyskiego. Ćwiczenia wykonywane podczas zajęć pozytywnie wpłyną na kształtowanie sylwetki oraz kondycję. Dodatkowo poprawie ulegnie koordynacja wzrokowo ruchowa, której ćwiczenie przynosi efekty w każdej innej dyscyplinie sportowej. Umiejętność tańczenia walca, samby czy jiva z pewnością zaowocuje w późniejszym życiu.

DISCO DANCE

Szalona zabawa w dyskotekowych rytmach. Zajęcia te mają na celu naukę prostych oraz bardziej zaawansowany układów tanecznych w stylu disco. Głównym atutem zajęć będzie poprawa gibkości, koordynacji i kondycji dzieci. Poruszanie się w rytm muzyki stwarza doskonałe warunki do zwiększania swojej aktywności fizycznej na co dzień.

JUNIOR BOX

Trening boksu dla najmłodszych to połączenie atletyki, rozwoju fizycznego i umysłowego, to także nauka budowania sportowego ducha i poczucia własnej wartości. Zajęcia tego typu nauczą dzieci i młodzież polegania na sobie, szacunku dla przeciwnika i jego umiejętności, a także pomogą zyskać pewność siebie na całe życie. Treningi uczą podstaw sztuk walki niekontaktowo, bez sparingów. Zajęcia dedykowane zarówno chłopcom jak dziewczynkom w wieku 10-14 lat.

ZUMBA

To doskonały sposób na odciągniecie dzieci od smatfonów i komputerów. Zajęcia są oparte na zabawach inspirowanych rytmami latynoskimi. Połączenie zabaw z tańcem przyciąga uwagę i angażuje w ruch. Zajęcia dzięki swojej formie nie tylko wpływają na rozwój fizyczny dziecka, ale także intelektualny. Pomagają się skoncentrować, skoordynować ruchy, wzbudzić kreatywność i utrzymać dobrą kondycję, ale również  kształtują umiejętność pracy w grupie, budują pewność siebie i lepszą samoocenę.

SMART ARTIST

To kreatywne i rozwojowe zajęcia plastyczne. Będziemy poprzez plastykę poznawać świat – przyrodę, zdrowie i sport. Specjalnie dla Twojego dziecka przygotowaliśmy wyjątkowy program, mający na celu rozwój małej motoryki, koordynacji wzrokowo – ruchowej, wyobraźni i wiary we własne możliwości. Wraz z naszą instruktorką dzieci będą tworzyć małe dzieła sztuki w czasie gdy Ty będziesz spokojnie ćwiczyć.

Po zajęciach proponujemy sesję w himalajskiej grocie solnej dla dzieci i rodziców!
Już dziś zapisz swoje dziecko na zajęcia!