NIKODEM BUGAJSKI

 

KIM JESTEM: Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, co bez wątpienia przekłada się na mój charakter. Ludzie, którzy mnie otaczają twierdzą, że jestem pogodny, otwarty na nowe znajomości i pomocy. Każdy człowiek, z którym mam styczność czy to w Klubie, czy w życiu prywatnym jest dla mnie kimś wyjątkowym i zawsze staram się znaleźć z tą osobą wspólny język.

SPORT W MOIM ŻYCIU: Od najmłodszych lat aktywnie uprawiałem sporty drużynowe, takie jak piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, koszykówka. Natomiast w trakcie nauki w szkole średniej moje zainteresowanie skupiło się na żywieniu człowieka oraz szeroko pojętym treningu. Skutkiem moich zainteresowań było podjęcie studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie miałem możliwość poszerzać swoją wiedzę między innymi z zakresu fizjologii, anatomii, biomechaniki, teorii treningu sportowego, korekcji wad postawy oraz wielu innych dziedzin wiedzy. Mimo ukończonych studiów ciągle poszerzam swoje kwalifikację o liczne kursy i szkolenia. Wiem, że aby być najlepszym w tej dynamicznie rozwijającej się branży trzeba się nieustannie szkolić. Stawiam mocno na rozwój, dlatego uzyskałem tytuł magistra wychowania fizycznego ze specjalizacją korekcji wad postawy, jestem dyplomowanym instruktorem kulturystyki, trenerem personalnym, specjalistą ds. żywienia i suplementacji w sporcie, instruktorem piłki ręcznej, uczestnikiem licznych kursów i szkoleń z dziedziny między innymi treningu funkcjonalnego, kettleball, TRX.

ZRÓBMY TO RAZEM: Nie bój się zapytać mnie o radę, gdy tylko zobaczysz mnie na terenie Klubu – chętnie podpowiem, pokażę, doradzę. Dla mnie najważniejsza jest systematyczność w działaniu oraz dostosowanie się do indywidualnych potrzeb. Wiele lat doświadczenia w branży gwarantuje moim podopiecznym efektywny trening i satysfakcję ze współpracy.

ZNAJDZIESZ MNIE: Na siłowni, gdzie zawsze służę pomocą, a także na zajęciach VCircuit oraz TRX. 

W ŻYCIU NAJBARDZIEJ KOCHAM: Aktywnie spędzać czas z najbliższymi, dobre jedzenie i swoją pracę.