MARTA MODRZYŃSKA

 

KIM JESTEM: Zawodowo – trenerką personalną oraz instruktorką zajęć grupowych. Prywatnie – pogodną, silną, uśmiechniętą i szczęśliwą kobietą. Miłośniczką aktywności fizycznej ‚uzależnioną’ od treningu i masła orzechowego.

SPORT W MOIM ŻYCIU: Na pierwszy w życiu trening poszłam mając 11 lat. Choć wybór był dość nieoczywisty – Kung Fu – przez kolejne 3 regularnie uczestniczyłam w treningach sztuk walki. Kilka lat później z maty przeniosłam się na siłownię, a sparingi zamieniłam na trening indywidualny. Zawodowo kieruję się przede wszystkim w stronę treningu funkcjonalnego i natural movement. Każdy trening prowadzony jest w myśl zasady, że mięśnie mają przede wszystkim działać, dopiero na drugim miejscu wyglądać. Dla siebie i swoich podopiecznych wybieram głównie trening z ciężarem własnego ciała oraz trening funkcjonalny z wykorzystaniem taśm TRX, gum treningowych czy niestabilnych powierzchni.

ZRÓBMY TO RAZEM: Jeśli preferujesz współpracę indywidualną zapraszam na trening personalny dopasowany do Twoich celów, potrzeb i możliwości. Jeśli nie jesteś przekonany/a czy ta forma treningu Ci odpowiada, przyjdź na konsultacje lub trening wprowadzający. Możesz również wybrać zajęcia grupowe. Pod moim czujnym okiem masz szansę sprawdzić, jak wygląda Trening Funkcjonalny, Spinning czy Body Pump.

ZNAJDZIESZ MNIE: W strefie funkcjonalnej, na sali do spinningu lub na sali fitness, w strefie wolnych ciężarów i wśród maszyn cardio. Zajrzę w każdy kąt, żeby sprawdzić czy nie trzeba Ci pomóc, doradzić, zachęcić.

W ŻYCIU NAJBARDZIEJ KOCHAM:

T – truskawki. I truskawkowe zmrożone Carlo Rossi.

R – rodzinę i bliskich.

E – endorfiny. To cudowne uczucie po udanym treningu.

N – Nike. Ulubiona sportowa marka, uwielbiana zwłaszcza podczas wyprzedaży.

I – Islandię, którą – mam nadzieję – odwiedzę jeszcze nieraz.

N – nerkowce. I masło z nerkowców… Dużo masła…

G – gumy rozpuszczalne MAMBA. Najnowsze odkrycie – Mamba o smaku ananas-kokos i jabłko-kiwi.