KLAUDIA KULA

KIM JESTEM:

Jako kobieta: jestem pozytywnie nastawiona do codziennych komplikacji, otwarta na nowe znajomości, komunikatywna, powoli, ale konsekwentnie dążąca do wyznaczonych celów. Jako instruktor fitness: doceniam piękno ciała i duszy oraz pracę nad własnymi słabościami.

SPORT W MOIM ŻYCIU: Zanim zdecydowałam się na pracę jako instruktor, wiele lat sama byłam klientką kilku klubów fitness. Te doświadczenia bardzo pomogły mi w późniejszej drodze zawodowej. Przez różne formy fitnessu i tańca, szukałam swojego kierunku. Metodą prób i błędów uczestnicząc w różnych szkoleniach i konwencjach dotarłam, zrozumiałam i przekonałam się do zajęć Body&Mind i tutaj widzę się za 20 lat. Najważniejsze kursy i szkolenia, które ukończyłam to Kurs Instruktora Fitness, Pilates Mat1, Pilates Intermediate, Pilates Rollers, Pilates Small Ball, Pilates Band, Pilates Body Ball, Szkolenia z zakresu Strechingu i Mobility, Step, BAX, bodyART.

ZRÓBMY TO RAZEM:

Zapraszam na zajęcia Streching, Pilates, bodyART:

• osoby wysportowane, aby rozluźnić napięte mięśnie, rozciągnąć je, poprawić ich elastyczność

• osoby, których celem jest zrównoważony rozwój mięśni, aby popracować nad precyzją ruchu, świadomością i kontrolą własnego ciała

• osoby, których celem jest utrata zbędnych kilogramów żeby zarysować mięśnie i wysmuklić sylwetkę

• osoby, które prowadzą siedzący tryb życia żeby rozprostować kości

• osoby „po ciężkim dniu” żeby obniżyć poziom stresu, zrelaksować się

Wszystkich NIEZALEŻNIE OD WIEKU zapraszam na moje zajęcia.

Zapewniam, że nie są to leniwe formy fitnessu, wręcz przeciwnie, można się porządnie zmęczyć.

ZNAJDZIESZ MNIE: na sali fitness w każdy wtorek i wybrane weekendy

W ŻYCIU NAJBARDZIEJ KOCHAM: Góry te małe i te duże, niskie i wysokie. Kocham patrzeć na szczyty górskie, zdobywać je, wędrować szlakami, fotografować krajobrazy przyrody. Czas dla mnie ważny, czas przemyśleń, wyciszenia, czas tworzenia nowych układów na zajęcia, doładowanie baterii- MÓJ CZAS!