KATARZYNA CHANOWSKA

KIM JESTEM:  fizjoterapeutka, instruktor pilates, trener personalny. Fanka życia na 150% przez co często w niedoczasie i pośpiechu. W gabinecie staram się być skuteczna i empatyczna, a na sali fitness kreatywna i wesoła. Lubię, gdy klubowicze wychodzą bardziej wyprostowani, odprężeni i uśmiechnięci po moich zajęciach. Daje mi to dużo satysfakcji i motywację do dalszego działania.
Każdą wolną chwilę poświęcam na higienizację stylu życia – wysiłek fizyczny. Na co dzień w stylu sportowym, ale uwielbiam chodzić w szpilkach mimo, że wtedy mam już prawie 2m wzrostu.  Walczę z czekoladoholizmem i cowakacyjnym lodożerstwem.

SPORT W MOIM ŻYCIU: Przygodę z ruchem zaczęłam w gimnazjum. Systematyczne treningi tańca i praca nad posturą bardzo wpłynęły na gibkość i koordynacje. Dołączenie pilatesu znacznie poprawiło moje wyniki taneczne, co zaowocowało odbyciem kursu instruktora pilatesu i rozpoczęciem pracy w tym zawodzie. Wkrótce po tym odbyłam kurs trenera personalnego, by być w stanie poprawiać jakość treningu innych sportowców nie tylko tancerzy, a także zwykłych zjadaczy chleba.

ZRÓBMY TO RAZEM: Masz siedzący tryb życia, borykasz się z bólem pleców, a może zawsze marzyłeś o gibkości gimnastyczki z Chin? Zatem zapraszam na zajęcia z pilatesu! Będziemy uruchamiać najgłębsze pokłady mięśni, które odpowiedzialne są za stabilizację centralną, dzięki czemu poprawisz sylwetkę i zażegnasz bóle stawów. Popracujemy z powięzią, która pozwoli Ci poczuć się swobodniej w swoim ciele. No i nauczymy się prawidłowo oddychać w trakcie ćwiczeń!
A wszystko to z użyciem m.in. wałków, małych i dużych piłek przy fajnej muzyce.

ZNAJDZIESZ MNIE: Na dużej sali fitness, po prawej za schodami.
Serdecznie zapraszam na zajęcia, które mam przyjemność prowadzić w Vitality, aż 5 razy w tygodniu! Każdy, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania, znajdzie coś dla siebie – już moja w tym głowa. I oczywiście szczególnie zapraszam tancerzy!
Dla tych, którzy nie czują się dobrze w grupie lub wstydzą się swoich pilatesowych pierwszych kroków zapraszam na indywidualne treningi. Mamy do wyboru salę fitness lub grotę solną – szczególnie polecaną w astmach i innych chorobach górnych i dolnych dróg oddechowych.

W ŻYCIU NAJBARDZIEJ KOCHAM: Przytulasy z moim psem, taniec klasyczny i acroyogę, uczucie po dobrym treningu, morze i pływanie, Hiszpanię i sangrię, książki i Korteza, zakupy w Oysho no i lody miętowe z czekoladą!