ANETA SAWICKA

 

KIM JESTEM: jestem wytrwała i zorganizowana, uparcie dążę do celu, którym jest przekazanie innym jak największej dawki wiedzy na temat ludzkiego ciała i zdrowia.

SPORT W MOIM ŻYCIU: od dzieciństwa jestem związana ze sportem, dzięki temu moim jedynym wyborem był AWF, na którym ukończyłam kierunek Fizjoterapia. Wiedzę i umiejętności, którymi dzielę się na zajęciach zdobyłam nie tylko dzięki studiom, ale także kursom i szkoleniom. By ciągle się dokształcać ukończyłam m.in. szkolenie Pilates w szkole Open Mind oraz Trening Dna Miednicy. W planach mam już kolejne szkolenia i kursy, z których na pewno wiele informacji przeniosę do mojej codziennej pracy na sali fitness.

ZRÓBMY TO RAZEM: wybrałam fizjoterapię kobiecą jako swoją drogę kariery, dlatego też na zajęciach Pilates oraz Active Senior staram się regularnie wprowadzać elementy treningu dna miednicy. Posiadam także wiedzę z zakresu aktywności kobiet ciężarnych i po ciąży. Zapraszam wszystkie Panie, które chcą dbać o swoje ciało w odpowiedni dla nich sposób. Zapytacie, dlaczego Pilates? Ponieważ pracujemy mięśniami głębokimi, zapewniając stabilną i prawidłową postawę, uaktywniamy nasze dno miednicy i wysmuklamy mięśnie całego ciała.

ZNAJDZIESZ MNIE: na sali fitness, na której prowadzę zajęcia, a po nich zawsze chętnie odpowiadam na wszystkie pytania

W ŻYCIU NAJBARDZIEJ KOCHAM: to uczucie, kiedy dajecie mi znak, że moja wiedza bardzo się przydaje i widzicie efekty swojej pracy. Rozpiera mnie duma!